Skladovanie

Ponúkame skladové priestory (plocha 2330 m²) na dočasné aj dlhodobé uskladnenie vášho tovaru,  firemného, bytového zariadenia, archívov, rovnako aj váš tovar v prípade, že prevádzkujete eshop…

 

Prečo skladovať práve u nás?

1. Skladovanie v regáloch
2. Skladovanie na voľnej ploche do 10 t / m2
3. Zaplatíte každý deň len reálne využité miesto
4. Využívame prehľadný skladový softvér (príjem, výdaj)
5. Na požiadanie obratom presné informácie o uskladnenom tovare
6. Sklad je chránený elektronickým zabezpečovacím systémom
7. Výhodná poloha a dostupnosť v priemyselnom parku Martin – Priekopa

 

Náš skladový priestor spĺňa vysoké nároky na skladovacie štandardy. Celý sklad je temperovaný, zabezpečený bezpečnostnou službou. Sklad je vybavený niekoľkými vstupnými bránami. Disponujeme najmodernejšou manipulačnou technikou. Vďaka špeciálnej podlahe sme znížili prašnosť na minimum. Obsluha skladu je zabezpečená v pracovných dňoch od 8:00 do 17:00 hod., po vzájomnom dohovore aj v inom čase.

Váš tovar môžeme dopraviť zo zahraničia a uskladniť. Tovar po prevzatí zaregistrujeme, v prípade potreby ho ošetríme, zabalíme, zabezpečíme tiež triedenie tovaru (tlač štítkov). Okrem uloženia tovaru na paletách Vám ponúkame služby kontroly kvality a počtu tovaru na palete, váženie ( do 3000kg ), službu prípravy tovaru na zaslanie a samozrejme rozvoz tovaru, (prípadne odovzdanie tovaru kuriérskej spoločnosti),rovnako aj inštaláciu tovaru u vás alebo u vašich zákazníkov. To všetko s našimi vlastnými personálnymi kapacitami a vozovým parkom. Ponúkame Vám aj vašim klientom možnosť prenájmu zasadačky priamo v skladových priestoroch.

Top